درباره ما

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در سال 1388 متولد شده و با همراهی گروهی از همکاران توانمند و صاحب ایده پس از یک دوره کوتاه فعالیت و طراحی و اجرای پروژه های خلاقانه در حوزه فناوری ارتباطات، توانسته است جایگاه ارزنده ای را در سطح کشور به دست آورد. ارائه جدید ترین خدمات در 3 حوزه سخت افزاری، نرم افزاری و فروشگاهی با بهره گیری از توان کادر متخصص، استفاده از به روز ترین دستاوردهای تکنولوژی و تمرکز بر رضایت مشتریان، سبب شده تا امروز، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در میان نهادهای دولتی و خصوصی جامعه بزرگی از مشتریان را به خود اختصاص دهد و بتواند به اهداف اصلی خود یعنی ارائه با کیفیت ترین خدمات و جامع ترین راهکارها نزدیک شود.

وب سرویس پیام کوتاه قاصدک به عنوان زیر مجموعه ای از نرم افزارهای تیم حرفه ای قاصدک، آماده است تا با امکاناتی نوآورانه خدمات پیامکی خود را به مشتریان عرضه کند. وب سرویس ارسال پیامک شرکت سامانه ارتباطات قاصدک به شما کمک می کند با هر نوع از سخت افزار و تنها با استفاده از شبکه اینترنت بتوانید ضمن ارسال پیامک به مشتریان و مخاطبین خود، از قابلیت های متنوع آن برخوردار شوید.

این سرویس تخصصی یک قابلیت فوق العاده برای تسهیل کار برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب است و امکان برقراری یک ارتباط هوشمند و دو سویه را فراهم می کند. وب سرویس پیام رسان قاصدک قابلیت استفاده در حوزه های مختلف مانند نرم افزارهای رصد کننده، اتوماسیون های اداری، نرم افزارهای آموزشی، نرم افزارهای حسابداری و انبارداری را دارد و از کلیه زبان های برنامه نویسی و اپراتورهای 1000، 2000، 3000 و غیره پشتیبانی می کند. امکان ارسال پیامک به شماره های لیست سیاه، ارسال بلافاصله وضعیت، بهره مندی از سرورهای قدرتمند و شبکه ای پایدار و انتخاب شماره های مورد نظر بر روی اپراتورهای پیامکی کشور، بخشی از خدمات ویژه این سرویس تخصصی به مشتریان است.

وب سرویس ارسال پیامک قاصدک در حال حاضر با اپراتور هایی مانند رهیاب رایانه گستر، مگفا، آتیه داده پرداز، آسانک، سرزمین هوشمند و ارمغان راه طلایی در حوزه ارسال پیامک، همکاری می کند. برخی از مشتریان وب سرویس پیام کوتاه قاصدک عبارتند از؛ شرکت مخابرات ایران، شرکت سافتلن، شرکت گلرنگ و شرکت اسنپ.