سوالات متداول

فست بیت

فست بیت یک شرکت پیشگام با سابقه‌ای چندین ساله در عرصه فناوری و ارتباطات است. فست بیت سعی دارد با هدف ایجاد فضایی امن و آسان، بستر مناسبی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی فراهم آورد و خدمات نوینی را در این زمینه به مشتریان خود عرضه دارد.
فست بیت فضای ساده ای دارد و همین امر سبب شده تا هیچ مخاطبی در فست بیت، دچار سردرگمی نباشد. امنیت بالا، پشتیبانی 24 ساعته، سرعت بالا در تبدیل وجه به ارز دیجیتالی و امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز از مزایای متمایز فست بیت است که سبب محبوبیت آن شده است.
خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی همچون: بیت کوین،بلاک چین و غیره، امکان سریع ارسال ارز دیجیتالی، اعلام قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالی و پشتیبانی آنلاین توسط کارشناسان متخصص از جمله خدمات فست بیت به کابران آن است.

ورود و ثبت نام

وارد سایت فست بیت به آدرس اینترنتی https://fastbit.ir/ شوید و روی گزینه ورود و ثبت نام کلیک کنید، صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که با وارد کردن شماره تماس، رمز عبور، کد امنیتی و در نهایت دریافت و وارد کردن کد 4 رقمی از طریق پیامک ثبت نام خود را تکمیل کنید.

خرید

مراحل مورد نیاز برای خرید ارز دیجیتال از فست بیت :
  1. ثبت نام در فست بیت و ورود به حساب کاربری
  2. تکمیل مراحل احراز هویت
  3. ثبت آدرس کیف پول
خرید انوع ارز دیجیتالی از طریق شارژ حساب کاربری انجام می گیرد ، بعد از خرید ارز مورد نظر و کسر از شارژ حساب در اولین فرصت عمده فعالیت فست بیت، در خرید و فروش ارزهای دیجیتالی است. فست بیت ارز دیجیتالی شما را می خرد برای فروش کافیست ابتدا ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری خود شوید، روی درخواست فروش کلیک کرده و ارز خود را از کیف پولتان به کیف پول فست بیت انتقال دهید؛ سپس شناسه پرداخت خود را ثبت کرده و با ارسال شماره شبای بانکی خود مراحل فروش را تکمیل نمایید.
خرید و فروش و مبادله هرگونه ارزهای دیجیتالی تنها از طریق اینترنت و به صورت دیجیتالی امکان پذیر است و هیچ گونه خرید و فروش حضوری در این زمینه توسط هیچ سایت و منبعی مجاز نیست.
فروش : سقف معاملات فروش درفست بیت تا ۲۰۰ میلیون تومان و حداقل معاملات فروش 500 هزار تومان است، برای معاملات بالاتر از این مبلغ نیاز به هماهنگی قبلی با واحد فروش است،
خرید : سقف معاملات مربوط به خرید درفست بیت تا ۲۰۰ میلیون تومان و حداقل معاملات خرید 1 میلیون تومان است، برای معاملات بالاتر از این مبلغ نیاز به هماهنگی قبلی با واحد فروش است،
قیمت نهایی محاسبه شده که در زمان درخواست خرید مشاهده می‌کنید همراه با در نظر گرفتن کارمزد می باشد.

احراز هویت

احراز هویت شما از طریق اسکن کارت ملی و شناسنامه شما میسر است
کارشناسان و متخصصین ما در فست بیت مسئولیت احراز هویت شما را برعهده دارند.
پس از بررسی دقیق کارشناسان فست بیت در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات شما تایید می شود و سپس می توانید اقدام به خرید فروش کنید .
خیر فست بیت در حال حاضر امکان سرویس دهی به اتباع خارجی ندارد .
خیر ، شما فقط برای خرید ارز دیجیتالی باید احراز هویت خود را تکمیل کنید .

کیف پول

فست بیت، کیف پول دیجیتالی منحصر به خود ندارد و هیچ گونه کیف پولی به کاربران خود پیشنهاد نمیدهد. انتخاب کیف پول بر عهده صلاح دید خود کاربران است.